Na objednávku
 

Chlazené farmářské kuře s droby

Neohodnoceno
 

Váha je pouze orientační. Konečná cena a váha bude upřesněna, při předání zboží.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
148 Kč
   
Kategorie Maso a vejce
 

Domácí kuřata chována v přirozených podmínkách s volným výběhem, krmena krmivy z vlastní produkce. Naše kuřata vykrmujeme 8 - 12 týdnů. 
Napište si, prosím, předobjednávku a my se vám minimálně týden předem ozveme. Stačí kliknout zde: prodejna@farmalabuty.cz a poslat nám počet kuřat, adresu a tel. č.. 

Naše kuřata jsou chována na podestýlce přírodního původu a od stáří dvou měsíců mají k dispozici volný výběh s pastvou na zeleném porostu. Nevyužíváme umělých světelných režimů, tak jako je tomu v konvenčních chovech. Dbáme na to, abychom jim umožnili do maximální míry jejich přirozený projev. Volný pohyb zvířat na čerstvém vzduchu a slunci má blahodárný vliv na jejich zdraví. Kuřata chováme v menších skupinách, což je jeden z faktorů, který nám také umožňuje vyhýbat se preventivním chemickým ochranným látkám a jiným veterinárním aditivům.

Kuřata jsou krmena převážně obilím z naší produkce a dokrmují se na travnatých výbězích, což je ekonomicky náročnější, než v konvenčních chovech.

Proč konzumovat kuřecí maso?

Pro svoji snadnou a variabilní úpravu je kuřecí maso velmi žádané mezi konzumenty, můžeme jej vařit, péct, smažit a grilovat, což je pro dnešního konzumenta velmi atraktivní.

Kuřecí maso je výborným zdrojem proteinů a obsahuje nízké množství tuku, což z něj dělá dietetickou špičku. Jeho konzumace napomáhá ke vstřebávání selenu, který chrání tělo při stresu a zvyšuje účinnost imunitního systému.

Z vitamínů a minerálů jsou zastoupeny především: A, B6, niacin, fosfor, draslík a selen.

Hmotnost 1 kg